Chcete relaxovať? Vybrali sme pre vás 5 stránok, ktoré ponúkajú rozptýlenie a uvoľnenie, keď sa vám nedá ísť na prechádzku, do prírody, stíšiť myseľ, či inak si oddýchnuť.

Pred monitormi počítačov a mobilov trávime niekedy viac času, ako by sme mali. Čo tak využiť tento čas aspoň na odreagovanie myšlienok? Toto je 5 stránok, ktoré sú tvorivé a relaxačné.

1. Relaxačné melódie

Stránka Allolo ponúka kombinácie pekných fotografií a relaxačnej hudby. Započúvajte sa, uvoľnite svaly, a už len preciťujte, ako odchádza napätie z vášho tela. Na tejto stránke nájdete 36 rôznych relaxačných melódií.

relaxovať

Relaxačné fotografie a hudba – allolo.ru

 

2. Tvorivá energia z hudby

Od tejto aplikácie sa nedá odtrhnúť. Incredibox spája tvorivú energiu a zábavu. Jednoduchým výberom zvukov si namixujete svoju vlastnú akapelu. Alebo si pozrite najpopulárnejšie skladby, ktoré vytvorili iní užívatelia. Je to naozaj chytľavé.

incredibox

Tvorivosť a hudba – incredibox.com

 

3. Najkrajšie miesta sveta

Ak milujte cestovanie, alebo máte radi pekné fotografie z rôznych kútov sveta, je pre vás portál placesadvice.com. Pozrite si najkrajšie miesta jednotlivých krajín. A čo vaše mesto? Nachádza sa vo výbere najkrajších miest Slovenska?

pleace

Snívanie a cestovanie online – placesadvice.com

 

4. Relaxovať a popri tom si navrhnúť interiér

Z relaxu na stránke Homestyler môže vyjsť aj užitočný projekt. Pustite sa do plánovania svojho vysnívaného bytu či domu. Môžete si nadizajnovať doslova všetko – od podláh až po vzor na vankúši.

homestyler

Vytvorte si priestor pre seba – homestyler.com

5. Alebo si chcete postaviť lego?

Kým navrhovanie interiéru bude zrejme viac baviť ženy. Lego a priestorové videnie sú ako stvorené pre mužov. Alebo si len poprezerajte výtvory z celého sveta.

relaxovať

Tvorivosť a detské časy – buildwithchrome.com

 

Veríme, že stránky Vás pobavili. Pre dlhodobé riešenia na vysporiadanie sa so stresom a záťažou ale nestačia „rýchle“ riešenia. Ak pociťujete preťaženie či problémy so zvládaním stresu, kontaktujte nás. Váš tím Inštitútu stresu.

 

Zdroj: voľne podľa brightside.me 

Komentáre

komentáre

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach