Máme vášeň pre to, čo robíme

Inštitút stresu je občianske združenie, ktoré svoju činnosť vykonáva úprimne a s radosťou. Pomáhame tým, ktorí o našu pomoc stoja a rozhodnú sa hľadať riešenia stresových situácií a často aj zdravotných problémov, pod ktorými je stres podpísaný.

Našou srdcovou záležitosťou je prinášať pozitívnu motiváciu širokej verejnosti prostredníctvom sociálnych sietí, kde máme desaťtisíce priaznivcov. Na našej webovej stránke publikujeme články, ktoré každý deň ľuďom nastavujú zrkadlo nielen v zložitých pracovných situáciách, ale aj vo vzťahoch, zdraví a reálnom živote. Plníme obsahom facebookový profil Pozitívne myslenie na každý deň, aby sme každému ukázali krásu každodennosti. Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom tvojho života, vyzývame našich priaznivcov na sociálnych sieťach a inšpirujeme ich výrokmi, odbornými článkami a zaujímavými videami. Aj takýmito nebadanými krokmi prinášame potešenie a veríme, že dokážeme ukázať cestu, ako riešiť zložité životné situácie.

Máme vášeň pre to, čo robíme. S nadšením sa zúčastňujeme dobrovoľných projektov a pomáhame ľuďom so sociálne slabším zázemím. Dôkazom v roku 2015 bolo celoročné partnerstvo s charitatívnym občianskym združením SAMARIA, kde sme poskytovali bezplatné poradenstvo nízkoprahovým skupinám. Sme otvorení aj ďalším spoluprácam v sociálnej oblasti.

Aktívne sa zúčastňujeme dobrovoľných projektov, aby sme pomohli širokej verejnosti. Sme hrdí, že sme sa v máji 2015 mohli zúčastniť druhého ročníka podujatia EcoVillage v Bratislave, takzvaného zeleného trhoviska, ktoré prinieslo produkty, tovary a služby prospešné pre zdravie človeka. Stánok Inštitútu stresu počas dvoch dní navštívilo 80 ľudí, ktorí sa so záujmom zúčastnili individuálneho stres auditu.

Svojou aktívnou účasťou sme participovali na akcii Festival zdravia zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorý sa uskutočnil v 24 mestách Slovenska. Vyšetrili sme 1 200 ľudí a pomohli odhaliť ich stresové skóre, telesný a psychický stres a stresovú odolnosť. Napĺňa nás, keď môžeme pomôcť a adresne poradiť.

Vidíme nádej pri riešení zložitých situácií a veríme, že vďaka Inštitútu stresu sa to podarí aj vám.

Meno alebo organizácia (povinné)

E-mail (povinné)

TelefónS čím vám pomôžeme?

Správa

Please leave this field empty.

Fotogaléria EcoVillage Bratislava

Naši spokojní klienti

„OZ Samaria pomáha ľuďom v núdzi. Do skupiny klientov patria aj ľudia trpiaci psychickou núdzou. Začiatkom roku 2015 sme oslovili Inštitút stresu s prosbou o pomoc v rámci poradenstva. Služby Inštitútu využívame dvakrát mesačne. Vďaka odbornému prístupu majú títo ľudia možnosť riešiť svoje problémy v našom komunitnom centre v Hlohovci. Máme radosť, že sa nám podarilo nadviazať takúto spoluprácu, pretože po niekoľkých mesiacoch vidíme jej ovocie. Chceme týmto využiť príležitosť a poďakovať sa , pretože poradenstvo pre klientov nášho OZ Samaria robí Karol Kováč profesionálne a bez nároku na odmenu.“

Helena Dzurechová, OZ Samária

Súvisiace články

Stres audit

Chcem vedieť viac

Poradenstvo

Túžite po zmene?

Relaxačné tréningy

Chcem vedieť viac

Kurzy a workshopy

Chcem vedieť viac

Prieskumy a analýzy

Chcem vedieť viac