Relax je umenie, naučíme vás správne relaxovať

Vedeli ste, že po ôsmich týždňoch praktizovania relaxačných techník sa mení štruktúra mozgu? Naučíme vás správne „vypnúť“ a ukážeme vám, ako odbúrať stres, aby ste si chvíle voľna užili naplno. Relax je umenie. My vás naučíme správne relaxovať.

V prípade záujmu o relaxačné tréningy nás neváhajte kontaktovať.

Mnohí si myslia, že vedia relaxovať a “ničnerobenie” sa nemusia učiť. Plnohodnotný relax však znamená schopnosť emočného a duševného upokojenia, čo je nevyhnutné pre udržanie vyváženého prístupu k životu a vytvárania celkového pocitu pohody. V Inštitúte stresu využívame viaceré prístupy. Na základe úvodného rozhovoru vám odporučíme vhodnú alternatívu.

Svalové a vizualizačné techniky spojené so správnou technikou dýchania

Ide o niekoľkotýždňový program, kde vás postupne oboznámime s technikami konkrétneho prístupu. Na vašu techniku dohliada odborník, ktorý vás pri dychových a relaxačných cvičeniach sprevádza. Stretnutia prebiehajú raz do týždňa v priestoroch našich pobočiek a trvajú 1 hodinu. Medzi stretnutiami klienti sami praktizujú naučené techniky.

Počítačový relaxačný tréning

Predstavuje sofistikovanú metódu, ktorá pomáha dosiahnuť a posilniť osobnú rovnováhu, zvýšiť energiu a životnú pohodu. Táto technika je založená na stave koherencie, čo je stav synchronizácie medzi srdcom, mozgom a autonómnym nervovým systémom.  Je to stav relaxácie a revitalizácie zároveň. Počas koherencie sa nachádzame v stave optimálneho výkonu, takže sa nielen cítite lepšie, ale aj fungujete lepšie – či už v oblasti telesnej, emocionálnej alebo rozumovej. Vďaka udržiavaniu tohto stavu si človek nahromadí energiu a naučí sa lepšie zvládať stres.   hyperodkaz na článok, kde je to bližšie vysvetlené

Tréning prebieha 2-3 krát za týždeň a trvá maximálne 30 minút. Klient má možnosť sledovať, v akom stave koherencie (pokoja) sa nachádza. Ak sa dokáže udržať v pokoji určitý čas, dostáva plusové body, ak nie, dostáva mínusové body. Cieľom tréningu v počiatočnej fáze je nazbierať aspoň 100 bodov. Časom sa počet získaných bodov zvyšuje. Úspech tejto metódy sa prejavuje tak, že po dlhom dni sa človek cíti menej uťahaný, nepotrebuje si poobede zdriemnuť, nerozčúli  sa tak jednoducho, reagujete rozvážnejšie na neočakávané požiadavky a udalosti, stáva sa flexibilnejším a ľahšie odolá každodenným stresorom a záťažiam.  

V prípade záujmu o relaxačné tréningy nás neváhajte kontaktovať. Relaxačné tréningy poskytujeme na našich pobočkách v Bratislave a v Trnave.

Meno alebo organizácia (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón

S čím vám pomôžeme?

Správa

Please leave this field empty.

Otestujte sa, ako zvládate stres!

Stres audit

Chcem vedieť viac

Poradenstvo

Túžite po zmene?

Relaxačné tréningy

Chcem vedieť viac