Kurzy, prednášky a workshopy šité na mieru

Pre skupiny jednotlivcov ponúkame prednášky alebo vzdelávací workshop na mieru. Do programu a okruhu diskutovaných tém zahrnieme vaše konkrétne požiadavky a potreby. Aj takýmto spôsobom šírime osvetu o význame psychického zdravia.

Naši odborníci dokážu pútavo prednášať a hovoriť najmä o príkladoch z praxe, vďaka ktorým pochopíte význam stresu v živote človeka. Súčasťou vzdelávacích workshopov a kurzov sú praktické cvičenia a ukážky relaxačných tréningov, interaktívnych hier a cvičení, ktoré napomáhajú pri odbúravaní stresu. Vďaka odbornosti, dlhodobej praxi a spolupráci na sociálnych projektoch sa vieme naladiť na vašu vlnovú dĺžku a prednášky spolu s praktickými príkladmi predniesť v pútavej a zaujímavej forme.

  • Význam stresu v živote človeka
  • Work-life balance
  • Stres manažment
  • Ako nájsť svoje zdroje zvládania stresu

V prípade záujmu o zorganizovanie vzdelávacieho kurzu (prednášky) alebo praktického workshopu nás neváhajte kontaktovať.

Meno alebo organizácia (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón

S čím vám pomôžeme?

Správa

Please leave this field empty.

Naši spokojní klienti

„S Inštitútom stresu sme spolupracovali na Týždni zdravia, ktorý je organizovaný interne pre zamestnancov Slovak Telekomu. Termíny na meranie stresu boli ihneď po spustení prihlasovania obsadené a vzhľadom na vysoký záujem zo strany zamestnancov to bola síce naša prvá, ale určite nie posledná spolupráca s inštitútom. Merania boli ukončené praktickou prednáškou, na ktorej sa zamestnanci dozvedeli viac o tom ako zvýšiť stresovú odolnosť a praktické rady ako sa zbaviť stresu v každodennej práci. V spolupráci s Inštitútom stresu budeme určite pokračovať aj v budúcnosti.“

Adriana Mitrová, špecialista ĽZ, Slovak Telekom, a. s.

Stres audit

Chcem vedieť viac

Poradenstvo

Túžite po zmene?

Relaxačné tréningy

Chcem vedieť viac

Prieskumy a analýzy

Chcem vedieť viac

Vášeň

Chcem vedieť viac