Naše občianske združenie Inštitút stresu pomáha tým, ktorí o pomoc stoja a rozhodnú sa hľadať riešenia stresových situácií a častokrát aj zdravotných problémov, pod ktoré sa podpísal stres. Našou srdcovou záležitosťou je prinášať pozitívnu motiváciu širokej verejnosti, pomáhať prostredníctvom dobrovoľníckych projektov a verejných akcií.

Celoročne publikujeme články, ktoré každý deň ľuďom nastavujú zrkadlo nielen v zložitých pracovných situáciách, ale aj vo vzťahoch, zdraví a reálnom živote, sme partnerom občianskeho združenia SAMARIA, kde poskytujeme bezplatné poradenstvo nízkoprahovým skupinám. Aktívne sa zúčastňujeme dobrovoľných projektov, aby sme pomohli širokej verejnosti, zúčastnili sme sa druhého ročníka zeleného trhoviska Eco Village a chceme v takýchto aktivitách pokračovať aj naďalej.

Aby sa nám to darilo, radi by sme vás požiadali o pomoc. Urobte Nákup, ktorý pomáha na stránke Dobromat.sk a podporte našu činnosť, aby bol svet lepší, v harmónii a bez stresu.

dobromat

Ako to funguje?

Ak plánujete nákup na internete a chcete podporiť naše združenie, navštívte pred samotným nákupom stránku Dobromat.sk. Vyberte si obchod, v ktorom chcete na internete nakúpiť a zároveň označte naše združenie, ktoré týmto nákupom podporíte. Stránka Dobromat.sk vás presmeruje na internetový obchod, ktorý ste si zvolili a vy môžete pokojne dokončiť nákup. Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod Dobromatu províziu, ktorú následne pošle na náš účet. Dôležité je vedieť, že cena vásho nákupu sa nijako nezvýši, napriek tomu prispejete na chod Inšotitútu stresu sumou vo výške niekoľkých percent z nákupu.

Chcete sa dozvedieť o našej činnosti viac? Prejdite do sekcie Služby.

 

Foto: Dobromat.sk

Komentáre

komentáre

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach