Pre firmy a organizácie

Pre organizácie a firmy pripravíme prednášku alebo vzdelávací workshop na mieru. Do programu a okruhu diskutovaných tém zahrnieme konkrétne požiadavky a potreby vašej spoločnosti. Aj takýmto spôsobom šírime osvetu o význame psychického zdravia.

Z tém našich prednášok vyberáme:

  • Význam stresu v živote človeka
  • Work-life balance
  • Stres manažment
  • Ako nájsť svoje zdroje zvládania stresu

V prípade záujmu o zorganizovanie vzdelávacieho kurzu (prednášky) alebo praktického workshopu nás neváhajte kontaktovať.

Naši odborníci dokážu pútavo prednášať a hovoriť najmä o príkladoch z praxe, vďaka ktorým pochopíte význam stresu v živote človeka. V poradenskej činnosti máme za sebou viac ako 1 000 hodín s klientmi. Súčasťou vzdelávacích workshopov a kurzov sú praktické cvičenia a ukážky relaxačných tréningov, interaktívnych hier a cvičení, ktoré napomáhajú pri odbúravaní stresu. Vďaka odbornosti, dlhodobej praxi a spolupráci na sociálnych projektoch sa vieme naladiť na vašu vlnovú dĺžku a prednášky spolu s praktickými príkladmi predniesť v pútavej a zaujímavej forme.

Meno alebo organizácia (povinné)

E-mail (povinné)

Telefón

S čím vám pomôžeme?

Správa

Please leave this field empty.

Naši spokojní klienti

„Veľmi dobrý ohlas na spoluprácu s Inštitútom stresu počas nášho Festivalu zdravia nás viedol k rozšíreniu spolupráce. Zástupcovia inštitútu merania vyhodnotili, my sme ich porovnali s našimi dátami o psychofarmakách. Výsledkom bola spoločná tlačová konferencia ku Svetovému dňu duševného zdravia, ktorá zaujala množstvo novinárov. Skvelá kombinácia ľudského a profesionálneho prístupu k spolupráci“

Branislav Cehlárik, PR manažér, zdravotná poisťovňa Dôvera a. s.

Kurzy a Workshopy

Chcem vedieť viac

Prieskumy

Chcem vedieť viac…

Dni Zdravia

Chcem vedieť viac